השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דוכנים בקניונים

תופעת הקניונים מלווה אותנו כבר שנים רבות. אי שם בתחילת שנות התשעים החלו להיבנות קניונים ברחבי הארץ וכיום בכול עיר ישנם כמה קניונים שקהל גדול של אנשים פוקד אותם השכם וערב. עיצוב של דוכנים בקניונים הוא אמנות אשר לא כול אחד מסוגל לבצע ומומלץ מאוד שלא לנסות לעצב את הדוכן בכוחות עצמיכם. הדוכן עד כמה שהוא מיוחד אמור להשתלב במרחב של הקניון ולא להוות הפרעה או מטרד לעוברים והשבים. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ היא חברה אשר מתמחה בייצור דוכנים, חנויות ומשרדים.

דוכנים בקניונים – מי יעצב לנו?

ישנן חברות רבות אשר עוסקות התחום העיצוב. כשאתם מחפשים מעצב ישנם כמה אלמנטים אשר כדאי לוודא שהם קיימים, וזאת על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. להלן רשימה של כמה מן הדברים שכדאי לבדוק:

  • ראשית יש לוודא שהמעצב או החברה היא בעלת ניסיון רב בתחום. אם מדובר בחברה שהוקמה לפני כמה חודשים אז סביר להניח שהיא לא מנוסה במיוחד ועדיף להמשיך לחפש.
  • אם הגעתם לאתר האינטרנט של החברה אז כדאי לצפות בדוגמאות שונות של המעצבים שיתנו לכם פרספקטיבה ליכולת ולקו המחשבה של המעצבים השונים.
  • מעצב רציני יגיע אל החנות או הדוכן שלכם מספר פעמים ויתרשם ממנו. ככל שמדובר בעבודה שהיא מורכבת יותר כך ניתן לשער ששלב התכנון יערוך יותר זמן.
  • קיים הבדל מהותי בין מעצב שהוא פרילנס לבין מעצב מטעם חברה. לחברה יש בדרך כלל משאבים רבים יותר והיא לא תחסוך בחומרים, זמן והשקעה בשביל להגיע לתוצאה האיכותית ביותר.

מה קורה בזמן השיפוץ

ייצור של חנות עשוי להמשך זמן מה שבמהלכו היא לא תוכל לתת שירות באופן מלא. במקרים רבים נסגרת החנות לפרק הזמן שדרוש לעצוב ונפתחת מחדש רק בסיום התהליך. אנשי מקצוע שונים יגיעו לחנות בזמן תהליך ביניהם נגרים, צבעים, קבלנים שונים, חשמלאים, קבלני גבס, יועצי תאורה ועוד. על מנת שיהיה תאום ביניהם כדאי לפנות לחברה מנוסה ומקצועית שתדאג לתהליך עבודה יעיל וללא עיכובים מיותרים. כדאי גם לוודא שמדובר בקבלנים איכותיים ובעלי ניסיון שכבר ביצעו עבודות דומות בעבר.

דוכנים בקניונים

 

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל