השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דוכנים וירידים

כאשר אנו חושבים על יריד מלא דוכנים אז התמונה אשר עולה בראשנו תהיה בדרך כלל של צבעים שמחים ומגוונים, מוזיקה והמוני אנשים שמסתובבים ביניהם. דוכנים וירידים מתקיימים במקומות רבים בעולם ומושכים אליהם קהל רב אשר מתעניין במוצרים ובאטרקציות שהוא מציע. כל יריד הוא בעל נושא מסוים וישנו ערך גבוה לעיצוב של היריד כך שהוא יתאים לקונספט. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ הינה חברה אשר מתמחה בעיצוב של משרדים, חללים שונים, ירידים ודוכנים. מומלץ תמיד לפנות לחברה מקצועית אשר תביא לתוצאה הטובה והמשתלמת ביותר.

דוכנים וירידים – איך להקים דוכן

ממקרים רבים השתתפות בכנס גדול או בתערוכה תהיה כרוכה בהוצאות גבוהות וזאת כמובן ביחס לאפשרויות שיווק מקבילות. בדוכן הוא דרך מצוינת ליצירת קשר עם לקוחות והיא מומלצת ביותר. אך בטרם החלטתם להקים דוכן יש לחשוב על היתרונות והחסרונות אשר עשויים להתלוות להקמתו. חשיפת העסק באופן בולט בפני לקוחות רבים ופוטנציאליים היא יתרון אדיר שעשוי להביא לסגירת עסקאות חדשות בזמן האירוע וגם לאחר שהוא הסתיים. אך אם לא הגדרתם את מטרותיכם מראש , הדוכן עשוי להיכשל ולא למצות את הפוטנציאל אשר גלום בו.

עיצוב נכון של הדוכן יביא בהכרח להתעניינות גדולה מאוד מצד אנשים רבים אשר ייקחו חלק ביריד. ככל שהעיצוב יהיה קשור יותר לקונספט של המוצרים כך הוא יקל על הקונים למצוא את מבוקשם בין כל שלל הדוכנים שקיימים שם. הנראות היא אחת התכונות החשובות ביותר ומעצב מקצועי יוכל להלביש את הדוכן בצבעים ובצורות הרלוונטיות למוצר.

איפה להקים את הדוכן?

יש להתאים את הדוכן לסוג של האירוע וכמובן למיקומו. קהל היעד שלכם ישמח להגיע ליריד שמתקיים במקום נגיש. לדוגמה אם המוצר או השירות שאתם מציעים מיועד רק לתושבי הצפון אז עדיף להקים אותו באזור הצפון ולא בבאר שבע. אם מדובר בדוכן שמוכר מ וצרים אז כדאי להקים אותו ביריד שמיועד גם למכירה ולא רק לטיולים. וכמובן כדאי להתאים את היריד לשכבת הגיל המתאימה למוצר שלכם. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בתחום עיצוב ירידים ודוכנים.

דוכנים וירידים

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל