השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דוכנים

מי לא מכיר את הדוכנים המעוצבים שניתן לראות בסרטים. בדרך כלל מדובר על יריד גדול או שוק מציאות. דוכן למכירת מוצרים כלשהם יכול להיות מקור הכנסה מצוין, אך ישנו מקדם מכירות אשר עשוי להבליט אותו ולהביא להתעניינות גדולה יותר דווקא בו. דוכנים הם למעשה מתקן נייד או קבוע שמציע רעיון או מוצר כל שהוא למכירה. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ עוסקת בעיצוב הדוכנים ובהפיכתם למושכים יותר לעין. ניתן ליצור קשר ולצפות בעבודות של המעצבים השונים.

דוכנים לאירועים – מה צריך לבדוק?

הנראות של הדוכן היא בעצם הדבר החשוב ביותר ויש לתכנן אותו באופן כזה שהוא יראה מכל זווית וימשוך אליו כמה שיותר לרוחות פוטנציאליים. העיצוב חייב להיות מותאם למותג שלכם וכמובן לאסטרטגית השיווק הייחודית. החומרים שממנו עשוי הדוכן, הצבעים והצורות מאפשרים למעצב לתכנן ולהביא רעיונות רבים. מומלץ להיעזר במעצב מקצועי בעל ניסיון רב שיבצע בדיוק את מה שצריך ומתאים לכם.

התקציב הוא חלק חשוב ביותר ומהווה שיקול רציני כשאנו מחליטים ללכת על עיצוב מחדש של הדוכן. ישנו מגוון עצום של צורות וצבעים והדמיון עובד שעות נוספות. אך בסופו של דבר ישנו גבול לפרקטיות שניתן לבצע בפועל. תכנון של דוכן אשר אמור להיות ממוקם בקניון צריך להיות בסופו שדל דבר קשור לסביבה. מכיוון שקימות עוד חנויות בסמוך אז חשוב להתחשב בהן ולהשאיר להן מרווח נשימה. תמיד יהי גם גבול לגובה שניתן להגיע אליו כך שהדוכן לא יסתיר את החנויות השכנות. כדאי להתייחס לאופן זרימת התנועה במקום ולאופי הכללי של הקניון.

תאורה, ריצוף ועוד

כל מקום שבו מוצרים דוכנים יהיה שונה מחברו. התאורה במקום תשפיע ישירות על הנראות שלו וכדאי לחשוב על כך מראש. מעצב מוכשר ומקצועי ייקח את כל הגורמים בחשבון ויעצב את הדוכן כך שהוא יבלוט באופן מקסימלי בכפוף לתנאים הקיימים. הריצוף שכבר קיים בקניון מכריח אותנו לפעמים להתאים את עצינו אליו. אמנם תמיד אפשר לבנות משהו שונה לגמרי שיגרור סקרנים רבים לדוכן אך כדאי להתחשב בתנאים הקיימים ולא להתפרע יתר על המידה, דבר שעלול להזיק בסופו של דבר.

דוכנים

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל