השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתקני תצוגה לחנויות

כל חנות אשר מתאווה למכור מוצרים כלשהם לקהל הרחב תדאג בוודאי לגישה נוחה למוצרים אלו בחנות. הרי לא יתכן שלקוחות פוטנציאליים יוותרו על קניה רק בשל קושי מסוים להגיע אל מוצר זה או אחר. מתקני תצוגה לחנויות יכולים להיות מעוצבים למשעי או פשוטים מאוד. מה שחשוב הוא שהם יתאימו לקונספט של החנות. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ הינה חברת עיצוב מקצועית אשר מציעה שירות איכותי בתחום. החברה מצוידת בידע ובטכנולוגיה המתאימה על מנת לבצע את עבודה כנדרש, ולוודא שכל מוצר ראוי להצגה באופן שמתאים לו כך שהוא גם יוצג באופן בולט וגם יהיה נוח להורדה על ידי המוכר או הלקוח.

מתקני תצוגה לחנויות – סוגי מתקנים

כאמור כל מוצר זכאי למתקן משלו ועלינו לדאוג שהמתקן יהיה עמיד, חזק ונוח. ישנם גם מוצרים אשר כרוכים בהזמנה של מתקן שיעוצב באופן אישי.

  • בחנות בגדים נרצה מצד אחד לשמור על הסחורה שלא תתקמט או תתקלקל, ומאידך לאפשר ללקוחות לראות את המוצרים הצורה נוחה וגם ליטול אותם למדידה בחדרי ההלבשה.
  • תכשיטים הם יקרי ערך ולכן במקרים רבים נציג אותם מאחורי זכוכית אשר תגן עליהם מגניבה. אין זה אומר שלא צריך לדאוג גם להצגתם באופן מפואר כמו שמגיע להם.
  • בובות ראווה הן מתקן תצוגה בפני עצמו שיכול להביא לקוחות רבים אל תוך החנות. אך כדאי לפנות למעצב חלונות ראווה שיבנה את התצוגה כראוי ולא יעמיס על העין של הקונה.
  • ישנם עוד סוגים שונים של מתקנים שניתן לעשות בהם שימוש.

טיפים לתצוגת המוצר

אם מדובר בחנות לממכר מוצרים ניתן לעשות שימוש בסטנדים שיביאו את המוצר בדיוק לגובה הנכון ויאיצו בלקוח לגעת ולהחליט לקנות מהר יותר. הקטלוג הוא אמצעי אשר יכול להחליף את איש המכירות. אנשים רבים יעדיפו לעלעל בקטלוג בנחת מבלי שאיש מכירות ידחק בהם לרכוש את המוצר. מומלץ להציב את הקטלוגים בפתח החנות ולא בקופה. על מנת למשוך קונים לחנות או דוכן ניתן להשתמש בדגלים סיניים. הדגלים אשר מעוצבים לאורך במקום לרוחב מושכים מיד את העין וגורמים לתנועה חיובית לעבר החנות.

.מתקני תצוגה לחנויות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל