השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתקני תצוגה

חיפוש של מוצר כשלהוא בחנות עשוי להיפוך למשימה לא פשוטה כאשר מדובר בחנות שהיא אינה פרקטית ומקשה על הלקוחות להגיע אל מחוז חפצם. הצגת המוצרים על גבי סטנדים, קופסאות ומכלים שונים עשויה להביא להקלה מסוימת על המוכרים שכן לקוח שמוצא הוא לקוח מרוצה. עיצוב מתקני תצוגה הנו חשוב מאוד ולא כדאי לזלזל בו, ניתן לעצב מתקנים שונים בגדלים שונים ולהשתמש בחומרים שונים. אפשר להתאים את המתקן באופן מדויק למוצר אשר אמור להיות מוצג עליו. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ היא חברה אשר עוסקת בעיצוב אלמנטים שונים אשר קשורים לחנויות, משרדים וכל מה שקשור לתצוגה.

מתקני תצוגה  – מה חשוב לבדוק?

כל מתקן תצוגה אשר מוצב בחנות הוא למעשה פרסומת של המוצר. העיצוב של המתקן ישפיע באופן ניכר על רמת השיווק שלו וכמובן שידבר בשם החברה שמפרסמת אותו. מתקנים מעוצבים יהוו מקום מפגש שיביא לידי ביטוי את הפן המסחרי והאמנותי של החנות. כמובן שיש לעצב את המתקנים בכפוף לעיצוב הכללי של החנות ולהתייחס לכל הגורמים שנמצאים בה. הצבע, החומרים, מבנה החלל והגרפיקה של הכיתוב, כל אלה הם אלמנטים שצריך לתת עליהם את הדעת.

ישנם הבדלים בים מתקנים שונים אשר מיועדים למטרות שונות. לדוגמה: מתקן אשר נועד למכירה של עיתונים בקרן רחוב יהיה שונה בתכלית ממתקן שמציג תכשיטי זהב וממוקם בתוך חלון ראווה של אחת מחנויות היוקרה. המתקן יקבע וימתג בסופו של דבר ולעתים אפילו יגרום למיצוב של המוצר.

למי צריך לפנות?

אם החלטתם לעצב מחדש את מתקני התצוגה בחנות או העסק שלכם אז כדאי לפנות לבעל מקצוע שיעצב ויתכנן אותם בעבורכם. קיימים שלבים שונים בתהליך אך ראשית יש להיפגש עם מעצב שיגיע אל העסק שלכם ויחליט כיצד לעצב אותו. ברחבי העולם מדובר על ענף של ממש ויש אשר סבורים שמדובר אפילו בתעשייה. ניתן למצוא מוצרים שונים באתרי האינטרנט, ישנם אתרים ייעודיים אשר מציעים מגוון רחב מאוד של מתקני תצוגה בעיצובים שונים. אפשר גם להזמין מוצרים בהזמנה אישית ומיוחדת. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא עיצוב מתקנים.

 

מתקני תצוגה

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל