השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגר לחנויות

בשיר העברי המפורסם “על כפיו יביא” מוזכר נגר אשר חולם להתקין כיסא לאליהו הנביא. ואכן, עבודתו של נגר מקצועי לא תסולא בפז, ובכוחו ליצור עבודות עץ ייחודיות שאינן חוזרות על עצמן. זאת הסיבה שבעלי עסקים רבים מחפשים נגר לחנויות אשר יוכל להחיות את החנות באמצעות רהיטים חד פעמיים שנוצרו בהזמנה אישית. עבור צוות הנגרים המקצועי של חברת ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ עבודה בעץ היא עבודת יד, אמנות של ממש. כך שאם אתם מעוניינים להיות חלק מהאמנות עצמה, כדאי לפנות ולהזמין רהיטים מיוחדים שאין לאף חנות אחרת.

בוחרים נגר לחנויות ונהנים מהתוצאות

ההחלטה לפנות לנגר מקצועי כדי לבצע הזמנות בעיצוב אישי היא רק השלב הראשון בדרך להצלחת החנות שלכם. השלב השני הוא בחירת הנגר הנכון שיעשה לכם את העבודה. איך עושים זאת? הנה לכם כמה טיפים שימושיים:

  • תיק העבודות – לא מומלץ לסגור עסקה עם נגר לפני שבוחנים את תיק העבודות שלו. כך, בפגישה הראשונית שלכם כדאי לבחון את העבודות הקודמות שלו ולבחון אם הסגנון מתאים לטעמכם האישי.
  • ניסיון – כדאי לפנות לנגר שיש לו ניסיון של כמה שנים בתחום הנגרות. כך תוכלו להבטיח לא רק את שלמותם של הרהיטים, אלא גם את יופיים. נגר מנוסה ויצירתי מוסיף את הטאץ’ שלו לרהיט, והתוצאה המתקבלת נעימה לעיני העובדים והלקוחות הפוקדים את החנות.
  • הצעת מחיר – המחיר עבור עבודות הנגרות יכול להגיד רבות על הנגר עצמו. נגר טוב הוגן כלפי לקוחותיו, ולא ינצל את בורותם בתחום ויגבה מחיר גבוה מדיי. מצד שני, לא כדאי לפנות לנגר המציע מחירים זולים במיוחד, שמא מדובר בנגר מתאים ובלתי מנוסה המשתמש בחומרים זולים לייצור רהיטי העץ.
  • וכמובן, ההמלצות – אין כמו המלצה טובה של חבר על נגר לחנויות טוב. אבל אם מדובר בנגר מיומן במיוחד, שמו יוזכר גם בפי עוברי אורח, ואולי גם בפי הלקוחות הבאים לחנות שלכם.

העץ החמים

אם החלטתם להכניס לחנות שלכם רהיטים העשויים מעץ, עשיתם את הבחירה הנכונה. לא זו בלבד שמדובר בחומר חזק ויציב, אלא שהעץ משרה אווירה חמימה ונעימה בחנות. לכל אחד מאתנו יש רהיט עץ אחד לפחות בבית, כך שכאשר הלקוחות נכנסים לחנות שלכם ומבחינים במדפי העץ שמסביב, הם מיד מרגישים בבית.

 

נגר לחנויות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל