השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סטנדים לחנויות

חברת ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ מציעה עבודות ייחודיות עבור המרכזים המסחריים השונים. וכך, מבין המוצרים שהחברה מספקת ניתן למצוא סטנדים לחנויות, דוכנים לקניונים, עיצוב רהיטים במסעדות, תכנון חנויות ועוד. אז אם גם אתם מעוניינים לרענן את המראה של החנות שלכם, בידי ארטבוקס מצויים פתרונות יצירתיים לכל בקשה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולקבוע עם הנציג את הפגישה הראשונה שלכם.

סטנדים לחנויות – למה זה טוב

הסטנד הוא אולי הרהיט הראשון אחרי המדף שמעניק לחנות את הייחודיות שלה. הסטנדים מככבים בכל סוגי החנויות שניתן להעלות על הדעת – חנויות תכשיטים יוקרתיות, חנויות בגדים, מזון, צעצועים, מכשירים אלקטרוניים ועוד. אלה כמה יתרונות שכל חנות יכולה להפיק מסטנדים איכותיים:

  • מאפשרים תצוגה מלאה – בזכות הסטנד יכול הלקוח לראות את המוצר שלפניו. זו הסיבה שהסטנדים ממוקמים בחלונות הראווה ובפתח החנות: עליהם מונחים הפריטים הנוצצים והססגוניים ביותר אשר מגרים את תאבונו של הלקוח וגורמים לו להיכנס לחנות.
  • אפשר לגעת – בניגוד לפריטים המצויים מאחורי ארונות זכוכית, הסטנדים מעודדים את הלקוח לגעת במוצר. בעת המגע נוצר קשר בין הלקוח לפריט והוא קונה אותו בסופו של דבר.
  • מוסיפים יופי לחנות – בחנות שלכם אתם מחליטים אילו פריטים יישא הסטנד שלכם, ובכך אתם קובעים גם את עיצובה של החנות. הסטנדים שוברים מעט את המבנה הקלסי של החנות המיושנת מעט הכוללת מדפים בלבד.
  • הפתרון המושלם לדוכן – לא רק חנויות משתמשות בסטנדים, אלא גם דוכנים. הדוכן הממוקם באמצע מרכז מסחרי הוא נטול מדפים. במקום זאת, ניתן להציב עליו סטנדים אשר ימשכו את עיני הלקוחות העוברים והשבים.

מדוע כדאי להזמין סטנדים לחנויות בגדים מחברה מקצועית

אתם יכולים, כמובן, לקנות סטנדים פשוטים, אך אם אתם מעוניינים להתאים את הסטנדים לחנות המיוחדת שלכם, כדאי לבצע הזמנת סטנדים לחנויות אצל חברת נגרות מקצועית. חברה זו יכולה להתאים את הסטנד לשטח החנות כמו גם למוצרים שאתם מוכרים, שכן, סטנד לתכשיטים אינו דומה לסטנד למחזיקי מפתחות. השלב הבא שלכם בדרך אל החנות המעוצבת הוא לבחור את החברה המתאימה לכם: חפשו חברה לעיצוב חנויות באתרי אינטרנט, התייעצו עם חברים ובחנו בעצמכם את החברה שתלווה אתכם להצלחת החנות.

סטנדים לחנויות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל