השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב חנות בגדים

אנשים רבים מבקרים בחנויות בגדים מדי יום ביומו. חלקם נכנסים לחנות כי הם צריכים בגדים, ועבור אחרים זו תרפיה טובה לאחר יום עבודה שגרתי. עיצוב חנות בגדים משפיע באופן משמעותי על המראה הכללי של החנות ועל מספר הלקוחות הפוקדים אותה. אך כשאתם מקימים חנות בגדים, אינכם צריכים להיות לבד. בחברת ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ תוכלו למצוא צוות מקצועי שיעזור לכם לעצב את החנות מאל”ף ועד תי”ו.

עיצוב חנות בגדים  – הטיפים שיהפכו את החנות שלכם למושכת

רוצים לפתוח חנות בגדים אופנתית ? כל ההתחלות אינן קלות, בייחוד כאשר מדובר בעסק חדש. אבל אם אתם מעוניינים להתחיל ברגל ימין, כדאי לדאוג לעיצוב נכון. עיצוב חנות בגדים הוא אמנות של ממש, והטיפים האלה יכולים לעזור לכם בתחום עיצוב החלל:

  • אז מה אתם מוכרים בעצם – כאשר הלקוח מסייר בין החנויות, הוא מבקש לדעת מה אתם מציעים. משום כך, חשוב להבהיר ללקוח מה אתם מוכרים באמצעות הצבת שלט גדול ותצוגה של הבגדים האיכותיים שלכם בחנויות הראווה.
  • אפשרו ניווט בחנות – חוסר סדר בחנות הבגדים עלול לבלבל את הלקוח ולהבריח אותו מהחנות שלכם. אך אין די בבגדים מקופלים בקפידה על המדפים כדי למשוך את הלקוח. יש צורך לארגן את החנות כך שהלקוחות יוכלו לנווט בה בקלות, כך שהלקוח יידע היכן למצוא את בגדי הילדים והיכן יש פריטים עודפים במבצע.
  • מסלול הליכה נכון – בעת תכנון החנות יש צורך ליצור את מסלול ההליכה שלה כך שהוא יקיף את כולה. בדרך זו הלקוחות לא יחמיצו ולו פריט אחד מהסחורה שאתם מציגים.
  • מרעננים את התצוגה – אנו כבני אדם אוהבים גירויים חדשים. זאת הסיבה שאנו נהנים מסרט חדש שיצא לאקרנים לא מזמן, או מספר טוב שטרם קראנו. גם הלקוחות הנכנסים לחנות הבגדים אוהבים לראות סחורה חדשה, ולכן חשוב להחליף את הפריטים בתצוגה.

חנות מאירת עיניים

עוצמת האור בחנות הבגדים משפיע רבות על בחירתו של הלקוח, אשר משתמש בחוש הראייה שלו כדי להחליט אם כדאי לו לקנות את המכנסיים דווקא בחנות שלכם או להמשיך בחיפושיו. לפיכך, חשוב לתכנן את התאורה – להגביר את עוצמת התאורה בחלונות הראווה, או לחלופין – למקם תאורה עמומה יותר בחלל הפנימי של החנות כדי להימנע מסנוור הלקוחות.

 

עיצוב חנות בגדים

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל