השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב מסחרי

אם אתם מקימים חנות חדשה, סביר להניח שאתם רוצים לדעת איך לעצב אותה. עיצוב מסחרי הוא תחום חשוב, בייחוד עבור חנויות מתחילות, שכן הוא זה שקובע אם לקוחות יכנסו אליו ואם לא. חברת ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות עיצוב עבור החלל המסחרי שלכם הכוללים עיצוב חנויות בגדים, עזרה בעיצוב מסעדות, עיצוב אישי של רהיטי עץ והתאמתם לחנויות, עיצוב סטנדים ועוד. בחברה פועלים אנשים מקצועיים ומנוסים המעניקים לכם שירות אדיב.

עיצוב מסחרי – איך עושים את זה נכון

כל חנות ייחודית בפני עצמה, ולכן חשוב להתאים עבורה את העיצוב הנכון. עיצוב מסחרי הוא תורה שלמה, ולפני שאתם מעצבים את החנות שלכם, יש צורך להתייעץ עם מקצוענים. בתור התחלה, אלה כמה דברים שכדאי לכם להביא בחשבון כאשר אתם מקימים את החנות שלכם:

  • לא להעמיס בפריטים – ברגע שהלקוחות יבחינו בכך שהחנות עמוסה ומגובבת בפריטים, הם ירצו לעזוב. משום כך, חשוב למקם על המדפים והסטנדים של החנות פריטים אופנתיים, איכותיים ומושכי עין, ובהמשך להוציא את הפריטים מהמחסן ברגע שיימכרו הפריטים בחנות. בדרך זו תוכלו גם לוודא כי אתם מרעננים את התצוגה שלכם.
  • הצבעים המאפיינים את החנות שלכם – שימוש נכון בצבעים יעודד יותר לקוחות לפקוד את החנות. וכאן יש יתרון בהזמנת עבודות עץ מחברה מקצועית, שכן אתם יכולים לבחור את צבע הרהיטים וצורתם. נוסף על כך, מומלץ להדגיש את הצבעים של הלוגו שלכם ולתת להם ביטוי גם בעיצוב החנות.
  • תאורה מתאימה – אם אתם מעוניינים בכך שהלקוח יראה את הפריטים שבחנות באור אחר, זוהר יותר, כדאי לבחור תאורה טובה לחנות – לא מסנוורת מדיי ולא עמומה מדיי, כך שתאיר את כל הפריטים שאתם מציעים באור חיובי.

הרהיטים שתורמים רבות לעיצוב מסחרי

עיצוב מסחרי אינו שלם ללא הרהיטים המרכיבים את החנות שלכם. מדפים, סטנדים וארונות מעוצבים תורמים לתחושה של סדר וארגון בתוך החנות שלכם, ומאפשרים ללקוחות גישה נוחה אל המוצרים שברצונם לקנות. נוסף על כך, מומלץ לארגן מסלול הליכה מתאים כך שיעקוף את כל פריטי החנות ויחשוף את הלקוחות לפריטים חדשים ומקוריים.

עיצוב מסחרי

מלאו את הפרטים הבאים:

גלריה

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל