השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עיצוב מסעדות

בילוי במסעדה נחשב לאחד הבילויים הפופולאריים במדינת ישראל. אנשים רבים פוקדים את המסעדות השונות ונהנים משלל מנות איכותיות ואווירה נעימה ונוחה. עיצוב מסעדות הינו מקצוע אשר צריך להתחשב במספר גורמים שקשורים בתחושות, נוחיות ופרקטיות. לא כולם יודעים אך אחד הגורמים שמביא אותנו להיכנס למסעדה אחת ולהתעלם מאחרת הוא העיצוב שלה. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ עוסקת גם בעיצוב ותכנון מסעדות על כל המשתמע מכך. כאשר אתם מחפשים מעצב למסעדה שלכם מומלץ ראשית לפנות לבעלי מקצוע איכותיים שידאגו ליישומו של התהליך באופן נכון.

עיצוב מסעדות ובתי קפה – מה התהליך?

כאשר אנו רוצים לעצב מסעדה ראשית רצוי לפנות למתכנן מטבחים של מסעדות. התכנון הוא למעשה החלק החשוב ביותר בתהליך ויש להשקיע בו את האנרגיה והזמן הדרוש. מסעדה אמורה להיות מקום שנעים לשבת בו אך גם להיות פרקטית לצוות שמפעיל אותה. על כן תכנון נכון של דרכי גישה למטבח וממנו, דרכי אספקה שמתאימות להבאת חומרי גלם וקשר בין האלמנטים השונים יעמדו בראש סדר העדיפויות.

אזור האכילה יהיו בדרך כלל נפרד ויוקדש בעיקר לרווחתם של הסועדים במסעדה. כמובן שיש לתכנן זאת כך שהמלצרים יוכלו לשרת את הלקוחות בקלות מבלי להידחף ולגרום לתאונות שונות ולא רצויות. את הצבעים השונים, האדריכלות והחומרים מלבישים על המסעדה בהמשך בהתאם לקונספט הייחודי שלה. אם מדובר בסניף של רשת מו כרת אז המעצב ייצמד לעיצוב שכבר קיים בשטח. כאשר מדובר במסעדה פרטית אז ניתן להפליג בדמיון ולהגיע לרמות עיצוב שונות ומרתקות.

הכול בגדר האפשרי בעיצוב מסעדות

אין ממש גבול למה שניתן לעשות במסעדה. מעצבים הם עם יצירתי מאוד ואם תתנו להם את המרחב אז הם עוד יפתיעו אתכם. כדאי לפעול על פי התקציב ולא לחרוג ממנו, וכמובן שמומלץ להישאר עם הרגליים על הקרקע. כאמור חשוב תמיד לזכור שהפרקטיקה מעל הכול והיא מנצחת כל עיצוב. אל תתפשרו על הנוחות של הצוות והסועדים שכן זה עלול לגרום לאנשים להימנע מלבקר במסעדה שלכם. המעצב הוא בעל ניסיון בתחום וכדאי להקשיב למה שיש לו לומר. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.

עיצוב מסעדות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל