השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ריהוט לחנויות

אנו כקונים לא תמיד שמים לב לכך, אך לרהיטים שבחנות יש השפעה גדולה על הבחירות שלנו. ריהוט לחנויות הוא שמאפשר לנו להבחין במוצר שחיפשנו במשך זמן רב, והוא זה שמעניק לנו את תחושת הנוחות בחנות. בעלי חנויות רבים מודעים לעובדה זו, ולכן הם דואגים ליצור קשר עם חברה המייצרת ריהוט איכותי ומספקת אותו להם. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ כוללת צוות של נגרים מקצועיים אשר מספקים רהיטי עץ איכותיים למגוון רחב של חנויות ומרכזים מסחריים.

ריהוט לחנויות – נעים להכיר

ריהוט טוב ואיכותי לחנויות תורם לנראות שלה, והופך אותה מחלל אחד גדול למרכז של ממש שבו שוכנת סחורה לתפארת. בואו נכיר את הרהיטים שעושים את כל ההבדל:

  • סטנדים – הסטנדים הם אותם הרהיטים הקטנים המושכים את תשומת לבו של הלקוח אל החנות עוד לפני שהוא נכנס אליה. בזכות המבנה שלהם, ניתן להתקין עליהם את הפריטים היפים והחדשים שהגיעו זה עתה. כך למשל, חנות בגדים יכולה להעמיד עליהם צעיפים ססגוניים, ואילו סטנדים של חנות מתנות יכולים לכלול מחזיקי מפתחות קטנים, כרטיסי ברכה ועוד. הסטנדים נפוצים במיוחד בחנויות שמוכרות תכשיטים, שכן הם מתאימים לתפארת לפריטי הזהב והכסף הקטנים והנוצצים.
  • מדפים – רהיטים גדולים וחזקים אלה נועדו להתמודד עם כמויות גדולות של סחורה. משום כך, על המדפים ניתן לראות פריטים כמו בגדים מקופלים, בובות גדולות למכירה או תיקים. המדפים הם אלה שמעניקים לחנות את המראה המסודר שלה.
  • דלפקים – הדלפק מיועד לנוחותו של המוכר, אך ניתן לנצל את השטח שלו גם לתצוגה. דלפק בעל ויטרינה שקופה יכול לחשוף סחורה נוצצת כמו תכשיטים, כיסויים לטלפונים סלולריים וכדומה.

החברה שמביא לכם את הרהיט עד החנות

מחפשים חברה המספקת שירותי ריהוט לחנויות? ובכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית שתקפיץ את החנות שלכם שלב אחד קדימה. כדאי לבחון את תיק העבודות של החברה – איך נראים הסטנדים והדלפקים? האם מדובר במדפים חזקים? כמו כן, מומלץ לפנות לחברה שיש לה ניסיון רב בשוק. ולבסוף, אתם אלה שמחליטים מה מתאים לכם ומה לא. קבעו פגישה עם נציג החברה ובצעו תיאום ציפיות.

 

ריהוט לחנויות

מלאו את הפרטים הבאים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל