השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עיצוב דוכנים

  rebar

  קרא עוד >>

  חדר יין- כפר הנופש צרפתי

  עבור סטודיו בר אור
  קרא עוד >>

  הטורקי משקאות פ"ת

  קרא עוד >>

  סמסונג טרמינל 3 -אופיס דיפו

  קרא עוד >>

  grey goose בנא משקאות ראשון לציון

  קרא עוד >>

  courvoisier

  קרא עוד >>

  פיופ ירושלים

  קרא עוד >>

  מכולה JVP

  עבור OPA studio
  קרא עוד >>

  פסטה בסטה קניון איילון

  נגרות בהתאמה אישית לדוכנים בקניונים -סניף חדש ל"פסטה בסטה" קניון איילון.ארטבוקס נותנת פתרון כולל לעיצוב חללים מסחריים החל מנגרות וכלה במסגרות, תאורה, שילוט פנים.על העיצוב: סטודיו OPA
  קרא עוד >>

  TARAMIN

  קרא עוד >>

  MACALLAN

  קרא עוד >>

  סמסונג טרמינל 3

  קרא עוד >>

  שיבאס הרמיטז חיפה

  קרא עוד >>

  סמסונג טרמינל 1

  קרא עוד >>

  רמי מרטין

  קרא עוד >>

  מואט גינדי

  קרא עוד >>

  קימבו

  קרא עוד >>

  dutyfree terminal 3 tlv

  קרא עוד >>

  מקהאלן טורקי כס

  קרא עוד >>

  דוכן סמסונג - שבעת הכוכבים

  קרא עוד >>

  מואט שנדון

  קרא עוד >>

  סמסונג

  קרא עוד >>

  גרייגוס שלוותא

  קרא עוד >>

  במה טורקי משקאות כס

  קרא עוד >>

  גרייגוס - אקרמן

  קרא עוד >>

  גלנליווט נתבג

  קרא עוד >>

  אפרול רביביה וסיליה

  קרא עוד >>

  גוני ווקר

  קרא עוד >>

  גולדסטאר

  קרא עוד >>

  במה גלנליווט

  קרא עוד >>

  אליזבת ארדן

  קרא עוד >>

  מידע נוסף בנושא

  דוכנים

  מי לא מכיר את הדוכנים המעוצבים שניתן לראות בסרטים. בדרך כלל מדובר על יריד גדול או שוק מציאות. דוכן למכירת מוצרים כלשהם יכול להיות מקור הכנסה מצוין, אך ישנו מקדם מכירות אשר עשוי להבליט אותו ולהביא להתעניינות גדולה יותר דווקא בו. דוכנים הם למעשה מתקן נייד או קבוע שמציע רעיון או מוצר כל שהוא למכירה. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ עוסקת בעיצוב הדוכנים ובהפיכתם למושכים יותר לעין. ניתן ליצור קשר ולצפות בעבודות של המעצבים השונים.

  ArtBox – עיצוב דוכנים לתערוכות במקצועיות

  כל מקום שבו מוצרים דוכנים יהיה שונה מחברו. התאורה במקום תשפיע ישירות על הנראות שלו וכדאי לחשוב על כך מראש. מעצב מוכשר ומקצועי ייקח את כל הגורמים בחשבון ויעצב את הדוכן כך שהוא יבלוט באופן מקסימלי בכפוף לתנאים הקיימים. הריצוף שכבר קיים בקניון מכריח אותנו לפעמים להתאים את עצינו אליו. אמנם תמיד אפשר לבנות משהו שונה לגמרי שיגרור סקרנים רבים לדוכן אך כדאי להתחשב בתנאים הקיימים ולא להתפרע יתר על המידה, דבר שעלול להזיק בסופו של דבר.

  דוכנים לאירועים – מה צריך לבדוק?

  הנראות של הדוכן היא בעצם הדבר החשוב ביותר ויש לתכנן אותו באופן כזה שהוא יראה מכל זווית וימשוך אליו כמה שיותר לרוחות פוטנציאליים. העיצוב חייב להיות מותאם למותג שלכם וכמובן לאסטרטגית השיווק הייחודית. החומרים שממנו עשוי הדוכן, הצבעים והצורות מאפשרים למעצב לתכנן ולהביא רעיונות רבים. מומלץ להיעזר במעצב מקצועי בעל ניסיון רב שיבצע בדיוק את מה שצריך ומתאים לכם.

  התקציב הוא חלק חשוב ביותר ומהווה שיקול רציני כשאנו מחליטים ללכת על עיצוב מחדש של הדוכן. ישנו מגוון עצום של צורות וצבעים והדמיון עובד שעות נוספות. אך בסופו של דבר ישנו גבול לפרקטיות שניתן לבצע בפועל. תכנון של דוכן אשר אמור להיות ממוקם בקניון צריך להיות בסופו שדל דבר קשור לסביבה. מכיוון שקימות עוד חנויות בסמוך אז חשוב להתחשב בהן ולהשאיר להן מרווח נשימה. תמיד יהי גם גבול לגובה שניתן להגיע אליו כך שהדוכן לא יסתיר את החנויות השכנות. כדאי להתייחס לאופן זרימת התנועה במקום ולאופי הכללי של הקניון.

  דוכנים וירידים

  כאשר אנו חושבים על יריד מלא דוכנים אז התמונה אשר עולה בראשנו תהיה בדרך כלל של צבעים שמחים ומגוונים, מוזיקה והמוני אנשים שמסתובבים ביניהם. דוכנים וירידים מתקיימים במקומות רבים בעולם ומושכים אליהם קהל רב אשר מתעניין במוצרים ובאטרקציות שהוא מציע. כל יריד הוא בעל נושא מסוים וישנו ערך גבוה לעיצוב של היריד כך שהוא יתאים לקונספט. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ הינה חברה אשר מתמחה בעיצוב של משרדים, חללים שונים, ירידים ודוכנים. מומלץ תמיד לפנות לחברה מקצועית אשר תביא לתוצאה הטובה והמשתלמת ביותר.

  איפה להקים את הדוכן?

  יש להתאים את הדוכן לסוג של האירוע וכמובן למיקומו. קהל היעד שלכם ישמח להגיע ליריד שמתקיים במקום נגיש. לדוגמה אם המוצר או השירות שאתם מציעים מיועד רק לתושבי הצפון אז עדיף להקים אותו באזור הצפון ולא בבאר שבע. אם מדובר בדוכן שמוכר מ וצרים אז כדאי להקים אותו ביריד שמיועד גם למכירה ולא רק לטיולים. וכמובן כדאי להתאים את היריד לשכבת הגיל המתאימה למוצר שלכם. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בתחום עיצוב ירידים ודוכנים.

  דוכנים וירידים – איך להקים דוכן

  ממקרים רבים השתתפות בכנס גדול או בתערוכה תהיה כרוכה בהוצאות גבוהות וזאת כמובן ביחס לאפשרויות שיווק מקבילות. בדוכן הוא דרך מצוינת ליצירת קשר עם לקוחות והיא מומלצת ביותר. אך בטרם החלטתם להקים דוכן יש לחשוב על היתרונות והחסרונות אשר עשויים להתלוות להקמתו. חשיפת העסק באופן בולט בפני לקוחות רבים ופוטנציאליים היא יתרון אדיר שעשוי להביא לסגירת עסקאות חדשות בזמן האירוע וגם לאחר שהוא הסתיים. אך אם לא הגדרתם את מטרותיכם מראש , הדוכן עשוי להיכשל ולא למצות את הפוטנציאל אשר גלום בו.

  עיצוב נכון של הדוכן יביא בהכרח להתעניינות גדולה מאוד מצד אנשים רבים אשר ייקחו חלק ביריד. ככל שהעיצוב יהיה קשור יותר לקונספט של המוצרים כך הוא יקל על הקונים למצוא את מבוקשם בין כל שלל הדוכנים שקיימים שם. הנראות היא אחת התכונות החשובות ביותר ומעצב מקצועי יוכל להלביש את הדוכן בצבעים ובצורות הרלוונטיות למוצר.

  דוכנים בקניונים

  תופעת הקניונים מלווה אותנו כבר שנים רבות. אי שם בתחילת שנות התשעים החלו להיבנות קניונים ברחבי הארץ וכיום בכול עיר ישנם כמה קניונים שקהל גדול של אנשים פוקד אותם השכם וערב. עיצוב של דוכנים בקניונים הוא אמנות אשר לא כול אחד מסוגל לבצע ומומלץ מאוד שלא לנסות לעצב את הדוכן בכוחות עצמיכם. הדוכן עד כמה שהוא מיוחד אמור להשתלב במרחב של הקניון ולא להוות הפרעה או מטרד לעוברים והשבים. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ היא חברה אשר מתמחה בייצור דוכנים, חנויות ומשרדים.

  מה קורה בזמן שיפוץ דוכני מכירה בקניונים

  ייצור של חנות עשוי להמשך זמן מה שבמהלכו היא לא תוכל לתת שירות באופן מלא. במקרים רבים נסגרת החנות לפרק הזמן שדרוש לעצוב ונפתחת מחדש רק בסיום התהליך. אנשי מקצוע שונים יגיעו לחנות בזמן תהליך ביניהם נגרים, צבעים, קבלנים שונים, חשמלאים, קבלני גבס, יועצי תאורה ועוד. על מנת שיהיה תאום ביניהם כדאי לפנות לחברה מנוסה ומקצועית שתדאג לתהליך עבודה יעיל וללא עיכובים מיותרים. כדאי גם לוודא שמדובר בקבלנים איכותיים ובעלי ניסיון שכבר ביצעו עבודות דומות בעבר.

  דוכנים בקניונים – מי יעצב לנו?

  ישנן חברות רבות אשר עוסקות התחום העיצוב. כשאתם מחפשים מעצב ישנם כמה אלמנטים אשר כדאי לוודא שהם קיימים, וזאת על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. להלן רשימה של כמה מן הדברים שכדאי לבדוק:

  • ראשית יש לוודא שהמעצב או החברה היא בעלת ניסיון רב בתחום. אם מדובר בחברה שהוקמה לפני כמה חודשים אז סביר להניח שהיא לא מנוסה במיוחד ועדיף להמשיך לחפש.
  • אם הגעתם לאתר האינטרנט של החברה אז כדאי לצפות בדוגמאות שונות של המעצבים שיתנו לכם פרספקטיבה ליכולת ולקו המחשבה של המעצבים השונים.
  • מעצב רציני יגיע אל החנות או הדוכן שלכם מספר פעמים ויתרשם ממנו. ככל שמדובר בעבודה שהיא מורכבת יותר כך ניתן לשער ששלב התכנון יערוך יותר זמן.
  • קיים הבדל מהותי בין מעצב שהוא פרילנס לבין מעצב מטעם חברה. לחברה יש בדרך כלל משאבים רבים יותר והיא לא תחסוך בחומרים, זמן והשקעה בשביל להגיע לתוצאה האיכותית ביותר.

  עיצוב דוכנים ניידים

  העסק שלכם עתיד להשתתף בתערוכה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איזה דוכנים יוכלו להתאים לכם, איך תרצו שהם ייראו והאם כדאי לקנות דוכן מוכן או ליצור משהו מקורי משלכם. האמת היא, שיש משמעות למקוריות, ליציבות ולעיצוב של הדוכן שעליו תציגו את המוצרים שהעסק שלכם מוכר ואולי גם מייצר. לכן אנחנו שמחים וגאים להזמין אתכם ליצור עמנו קשר, כי אנחנו בחברת ArtBoX נוכל לתת לכם שירות מקיף בדרך לדוכן המושלם עבור העסק שלכם.

  תנו למומחים שלנו לעזור לכם 

  בפועל אתם לא באמת יודעים איך לעצב את הדוכן הנכון לכם? זו הפעם הראשונה שאתם מתמודדים עם המשימה הזאת ואתם זקוקים לעזרה? התקשרו אלינו עוד היום! את חברת ArtBoX הקמנו כבר בשנת 2012, מה שאומר שלא חסר לנו ניסיון בתחומים שבהם אנחנו נותנים שירות. כמו כן, אצלנו הנגר, המהנדס ושאר אנשי המקצוע עובדים יחד תחת קורת גג אחת, ומי שיוצא נשכר מהעניין הוא הלקוח. לכן, אפילו אם תרצו שנעצב לכם דוכן מורכב במיוחד, נוכל לעשות זאת במהירות ובצורה יעילה ביותר. לפרטים נוספים והזמנות התקשרו אלינו למספר: 072-2463016 ותיהנו מדוכנים איכותיים, יפים ועמידים שיתאימו לכל מטרה.

  מה כדאי לקחת בחשבון בעיצוב דוכנים?

  ראשית, כשמדברים על עיצוב דוכנים למעשה השמיים הם הגבול ושנית, כמובן שלכל עסק יתאים דוכן בסגנון אחר. בנוסף, יש הבדל בין דוכן שעתיד לעמוד בתערוכה כמה ימים ובין דוכן קבוע שתרצו להעמיד בקניון הסמוך לביתכם. מה שבטוח זה שכאשר מנסים לעצב את הדוכנים הכי יפים שיש, כדאי לקחת בחשבון פרטים כמו:

  • הגודל – האם יש מגבלות מבחינת הגודל של הדוכנים הדרושים לכם?
  • החומרים – האם הדוכנים חייבים להיות עשויים מחומרים ספציפיים שהוגדרו מראש או שיש לכם בחירה חופשית בעניין?
  • המשקל – איזה משקל הדוכנים צריכים לשאת? חשוב מאוד לשים לב לנקודה הזאת כדי למנוע מצב שבו, חלילה, הדוכנים לא מספיק עמידים.

  בנוסף, כמובן שיש הבדל בין דוכן שיהיה ממוקם במקום סגור ובין דוכן שיעמוד חודשים ארוכים בחוץ, שכן אז הוא צריך להיות עמיד גם לתנאי מזג אוויר משתנים.

  עיצוב דוכנים בקניונים

  כפי שבוודאי יצא לכם לשים לב בשנים האחרונות, יש אינספור סוגים של דוכנים בקניונים. יש דוכנים שמוכרים בהם תכשיטים ולעומת זאת יש דוכנים של ארנקים, אביזרים שונים ואפילו משקאות ואוכל. לכן, אם גם אתם עומדים להקים דוכן חדש בקניון, אתם בוודאי תוהים איך תוכלו לגרום לכל העוברים והשבים להיעצר דווקא על יד הדוכן שלכם. מבולבלים? כדאי שתדעו: עיצוב הדוכן זה הדבר החשוב ביותר, וכדי שתצליחו לעשות זאת כמו שצריך, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, כי אנחנו בחברת ArtBoX המומחים לעניין הזה.

  המקום הנכון לתכנון, הקמה ועיצוב של דוכנים מכל סוג

  בין אם אתם רוצים להקים היום דוכן בקניון ובין אם הדוכן שלכם צריך לעמוד בכל מקום אחר ולמשוך תשומת לב, אנחנו כאן בשבילכם. את חברת ArtBoX קים ערן שמשוביץ, אמן ומעצב, בשנת 2012, ומאז ועד היום החברה תכננה והקימה אינספור דוכנים מסוגים שונים. יש לנו בחברה מחלקת הנדסה, נגרייה, מסגרייה ועוד, כך שזה לא משנה על איזה סוג של דוכן אתם חולמים, כי בכל מקרה המומחים שלנו ייקחו את החלום שלכם ויהפכו אותו למציאות. כאשר המהנדס, הנגר והמסגר עובדים כולם תחת קורת גג אחת התוצאה לא רק יפה אלא גם מהירה יותר, אז למה אתם מחכים? אנחנו זמינים עבורכם תמיד באתר ובמספר: 072-2463016.

  איך מתכננים ומעצבים דוכנים בקניונים?

  אחרי שהבנו את החשיבות של עיצוב דוכנים בקניונים, אתם בוודאי רוצים לדעת איך עושים זאת על הצד הטוב ביותר. האמת היא שצריך, עוד לפני שמעצבים את הדוכנים, גם לתכנן אותם ולהקים אותם בשטח. לכן כדאי לקחת בחשבון נתונים כמו:

  • עד כמה תרצו שהדוכן החדש שלכם יהיה גדול או בולט?
  • כמה תהיו מוכנים להשקיע בתכנון, בהקמה ובעיצוב שלו?
  • האם יש חומרים מסוימים שמהם תרצו שהדוכן שלכם יהיה עשוי?

  ככל שתדעו לפרט בצורה טובה יותר איך צריך להיראות בסופו של דבר הדוכן, כך יהיה לכם קל יותר לעצב אותו. מה שבטוח זה שאם אתם מצפים לתוצאה סופית מושלמת שאי אפשר להתעלם ממנה, כדאי שתפנו אל אנשי המקצוע המובילים בתחום הזה.

  דוכנים וירידים בקניונים

  דוכנים וירידים יכולים לעזור לכם בקידום של כל עסק שאתם מנהלים ולכן נשאלת השאלה: אם אתם יכולים לבנות לעצמכם דוכן יפה ולקחת חלק ביריד כזה או אחר, למה שלא תעשו זאת? מה שכן, כדאי שתדעו שהניסיון בשטח מוכיח שאנשים ניגשים רק אל דוכנים יפים ומושקעים. לכן, לא רק שאתם צריכים לבנות את הדוכן שלכם, אלא גם כדאי ליצור אותו בצורה מיוחדת, מקורית וכמה שיותר מעוצב. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה, כי זה השירות שתוכלו לקבל אצלנו בחברת ArtBoX.

  בואו ליהנות משירות מקצועי בעת עיצוב דוכן תערוכה

  אצלנו בחברת ArtBoX, שהוקמה כבר בשנת 2012, תוכלו ליהנות מכל השירות שאתם יכולים להזדקק לו בכל מה שקשור ליצירת דוכנים מעוצבים לירידים מסוגים שונים. יש לנו לא מעט מחלקות שאליהן תוכלו לפנות לקבלת שירות, כמו לדוגמא: מחלקת הנדסה, נגרייה, מסגרייה ועוד, כך שתקבלו מעטפת מושלמת בחברה שלנו עבור הצורך שלכם. המומחים שלנו זמינים עבורכם תמיד במספר: 072-2463016, כך שאפילו אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל לעצב את הדוכן המושלם, נשמח לעזור לכם לכל אורך הדרך.

  עיצוב דוכנים וירידים

  כשמדברים על עיצוב דוכנים וירידים יש לא מעט פרטים שצריך וכדאי לקחת בחשבון, כמו לדוגמא:

  • על כמה עומד התקציב שלכם?
  • האם יש סגנון עיצוב שיוכל להתאים לכם יותר?
  • האם תעדיפו שהדוכנים יהיו עשויים מחומרים ספציפיים או שאתם פתוחים להצעות?

  לא תמיד בעלי עסקים שרוצים להקים דוכן ביריד מסוים יודעים מה בדיוק דרוש להם. לכן כדאי מאוד לחשוב לא רק על התקציב שעומד לרשותכם, אלא רצוי גם לראות כמה שיותר אפשרויות של דוכנים. למעשה, אם תעברו על קטלוג של אפשרויות תוכלו לקבל רעיונות שכלל לא הייתם חושבים עליהם לבד ולכן זה כדאי. כמו כן, יש לקחת בחשבון שלמרות הרצון של כל עסק ליצור ולעצב דוכן מקורי עבור יריד מסוים, לא אחת קורה שבירידים שונים יש חוקים ברורים לגבי הדוכנים שניתן יהיה להעמיד בהם. לכן חשוב לבדוק את הנקודה הזאת מראש כדי למנוע אכזבות מיותרות.

  עיצוב דוכן

  החלטתם להקים דוכן במרכז קניות, בשוק או בכל מקום אחר? אם כך, כדאי שתדעו: עיצוב דוכן זה משהו שצריך לעשות בצורה מקצועית. יש קשר ישיר בין עיצוב הדוכן שלכם ובין השאלה האם אנשים יעצרו על ידו או לא והאם הלקוחות הפוטנציאליים יהפכו ללקוחות של ממש. לכן, אם אתם יכולים להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר שיש, למה להתפשר על פחות מזה? אנחנו בחברת ArtBoX ממתינים לכם עם צוות של מומחים ואתם יכולים להיות בטוחים שאתנו הדוכן שלכם יהיה הדוכן היפה ומהרשים ביותר באזור.

  ArtBox – עיצוב דוכני מכירה עם יחס חם ואישי

  את חברת ArtBoX הקים ערן שמשוביץ, אמן ומעצב מוביל, כבר בשנת 2012 ומאז ועד היום החברה גדלה והתפתחה מאוד. היום יש לנו לא פחות מ 600 מ”ר שבהם מחכות לכם לא מעט מחלקות שונות כמו מחלקת הנדסה, גופי תאורה, מחלקת אלקטרוניקה ועוד. משמעות הדברים היא שאצלנו תוכלו ליהנות משירות מקיף לדוכן שלכם, בין אם זה כולל את התכנון שלו, את הקמתו או את העיצוב שלו. אצלנו כל אנשי המקצוע עובדים תחת קורת גג אחת ולכן התוצאה מהירה ומדויקת יותר, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום? אנחנו זמינים עבור כל הלקוחות שלנו תמיד במספר: 072-2463016 ואין לנו ספק שגם אתם, כמו כל הלקוחות האחרים של חברתנו, תצאו מרוצים אם תקבעו אצלנו פגישה.

  עיצוב דוכן – כך עושים את זה בצורה נכונה

  כשמדברים על עיצוב דוכן יש לא מעט פרטים שצריך לקחת בחשבון כדי ליצור את הדוכן הכי יפה שאפשר, כמו לדוגמא:

  • מה המידות של הדוכן (אורך, רוחב ועומק)
  • איזה מוצרים תרצו להניח על הדוכן ואיזה שימוש יהיה לו
  • מאיזה חומרים עשוי הדוכן
  • מה התקציב שלכם לדוכן ולעיצוב שלו

  רק אחרי שניקח בחשבון את כל הפרטים האלה, כולל השאלה האם יש עוד דוכנים באזור או שמדובר על דוכן יחיד, נוכל לעצב עבורכם את הדוכן המנצח. אתם יכולים להיות בטוחים שאם העוברים והשבים במקום ייראו שהדוכן שלכם מעוצב בצורה יפה במיוחד, הם יגיבו לכך בהתאם, ייעצרו על ידו וגם ירכשו בו כל מה שתרצו למכור.

  עיצוב דוכן בקניון

  אתם עומדים להקים דוכן חדש בקניון? תוהים איך לגרום לכל העוברים והשבים להיעצר דווקא על יד הדוכן שלכם? אם כך, כדאי שתדעו: עיצוב דוכן בקניון זה משהו שבהחלט כדאי להשקיע בו. מדובר על עבודה מקצועית לכל דבר ועניין ולכן, אם לרגע עברה לכם בראש האפשרות לעצב לבד את הדוכן, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ. כדי לעצב דוכן מנצח שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו רצוי לפנות אל המומחים, ובדיוק בשביל זה אנחנו בחברת ArtBoX נמצאים כאן בשבילכם!

  תנו לנו לעצב לכם את הדוכן הכי יפה שאפשר

  אתם תוהים מדוע אנחנו בחברת ArtBoX מהווים את הכתובת הכי טובה שיש לעיצוב הדוכן שלכם בקניון? אם כך, כדאי שתדעו שאצלנו תוכלו למצוא את השילוב בין מקצועיות, ניסיון רב ואינספור אנשי מקצוע מובילים. בנוסף, אצלנו בחברה, שהוקמה כבר בשנת 2012 ע”י ערן שמשוביץ, תוכלו ליהנות ממענה לכל הדרישות שלכם תחת קורת גג אחת. אנחנו מנהלים לא רק מחלקת עיצוב אלא גם מחלקת תאורה, אלקטרוניקה, הנדסה ועוד. זה אומר שאצלנו השירות שתקבלו יהיה מהיר ויעיל, שכן כל המחלקות עובדות בשיתוף פעולה ביניהן. זקוקים לפרטים נוספים? התקשרו אלינו למספר: 072-2463016 וביחד נעצב עבורכם את הדוכן היפה ביותר.

  עיצוב דוכן בקניון – איך באמת עושים את זה?

  חשוב להבין שכאשר מדברים על עיצוב דוכן בקניון מדברים על אינספור נתונים שצריך לקחת בחשבון, והכול מתוך כוונה לעצב את הדוכן הכי מושך שאפשר:

  • מה גודל הדוכן ומה השטח שלו?
  • איפה בדיוק בקניון הוא נמצא?
  • האם יש באזור דוכנים נוספים שמוכרים בהם מוצרים דומים?
  • איך נראית התאורה בדוכן?
  • האם יש עיצוב מיוחד שיוכל להתאים לדוכן?
  • על כמה עומד התקציב של הלקוח?

  בנוסף לכל אלה, כדאי לדעת שיש גם קניונים שבהם ישנה חובה לעצב את הדוכנים השונים בהתאם לכללים כאלה ואחרים. לכן בכל מה שקשור לעיצוב דוכנים אין מקום לפשרות וצריך לעשות את זה בצורה מקצועית. אתם יכולים להיות בטוחים שאם לקוח פוטנציאלי יעבור בסביבה, בסופו של דבר הם יבחר לאיזה דוכן להתקרב, בין היתר, בהתאם לעיצוב הדוכנים השונים.

  דוכנים וקניונים

  תופעת הקניונים מלווה אותנו כבר שנים רבות. אי שם בתחילת שנות התשעים החלו להיבנות קניונים ברחבי הארץ וכיום בכול עיר ישנם כמה קניונים שקהל גדול של אנשים פוקד אותם השכם וערב. עיצוב של דוכנים בקניונים הוא אמנות אשר לא כול אחד מסוגל לבצע ומומלץ מאוד שלא לנסות לעצב את הדוכן בכוחות עצמיכם. הדוכן עד כמה שהוא מיוחד אמור להשתלב במרחב של הקניון ולא להוות הפרעה או מטרד לעוברים והשבים. ארטבוקס יצירות חזותיות בע”מ היא חברה אשר מתמחה בייצור דוכנים, חנויות ומשרדים.

  מה קורה בזמן השיפוץ

  ייצור של חנות עשוי להמשך זמן מה שבמהלכו היא לא תוכל לתת שירות באופן מלא. במקרים רבים נסגרת החנות לפרק הזמן שדרוש לעצוב ונפתחת מחדש רק בסיום התהליך. אנשי מקצוע שונים יגיעו לחנות בזמן תהליך ביניהם נגרים, צבעים, קבלנים שונים, חשמלאים, קבלני גבס, יועצי תאורה ועוד. על מנת שיהיה תאום ביניהם כדאי לפנות לחברה מנוסה ומקצועית שתדאג לתהליך עבודה יעיל וללא עיכובים מיותרים. כדאי גם לוודא שמדובר בקבלנים איכותיים ובעלי ניסיון שכבר ביצעו עבודות דומות בעבר.

  דוכנים בקניונים – מי יעצב לנו?

  ישנן חברות רבות אשר עוסקות התחום העיצוב. כשאתם מחפשים מעצב ישנם כמה אלמנטים אשר כדאי לוודא שהם קיימים, וזאת על מנת שהעבודה תתבצע כראוי. להלן רשימה של כמה מן הדברים שכדאי לבדוק:

  ראשית יש לוודא שהמעצב או החברה היא בעלת ניסיון רב בתחום. אם מדובר בחברה שהוקמה לפני כמה חודשים אז סביר להניח שהיא לא מנוסה במיוחד ועדיף להמשיך לחפש.
  אם הגעתם לאתר האינטרנט של החברה אז כדאי לצפות בדוגמאות שונות של המעצבים שיתנו לכם פרספקטיבה ליכולת ולקו המחשבה של המעצבים השונים.
  מעצב רציני יגיע אל החנות או הדוכן שלכם מספר פעמים ויתרשם ממנו. ככל שמדובר בעבודה שהיא מורכבת יותר כך ניתן לשער ששלב התכנון יערוך יותר זמן.
  קיים הבדל מהותי בין מעצב שהוא פרילנס לבין מעצב מטעם חברה. לחברה יש בדרך כלל משאבים רבים יותר והיא לא תחסוך בחומרים, זמן והשקעה בשביל להגיע לתוצאה האיכותית ביותר.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
  דילוג לתוכן